BabyFreeL0vex7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aiustha

The Knight Online Player
29 Haz 2015
6
0
1
Karakter Adı: BabyFreeL0vex7 Hesabın Kapatılma Tarihi:29.06.2015 / saat 14.00-19.00 arası Hesabın Kapatılma Sebebi:Bilinmiyor. Savunma: Hayırlı günler sayın yönetici ve juriler Hesabımı dün açtım 8 kişi servera yeni başladık ve 59 level a kadar apostle da genie ile kastık hiç bir illegal program kullanmadım . oyun içi tl ile alışveriş yasak mı değil mi bilmiyorum galiba da bu yüzden ban yedim tl ile item alışverişi yaptım dün oyunfor üzerinden makbuz vs duruyor. Hesabımın neden ban yediğini ve hesabımın tekrar açılmasını rica ediyorum . Şunu da belirtmek istiyorum Computer ban yememişim sadece hesap blocklanmış benim bildiğim kadarıyla hesap ban yeyince pc de ban yiyo ve o pc den oyuna girlmiyo oyuna girebiliyorum ancak BabyFreeL0vex7 adlı chara giremiyorum.

aiustha

The Knight Online Player
29 Haz 2015
6
0
1
Özür Dileyerek Ekliyorum Uruk Hai slotunda bir kişiye küfür etmiştim Ancak insan bu kadar çileden çıkartılırdı o saatte slotu kapatmısım görev yapıyorum son 5 tane kaldı bi tane warrior geldi hocam dedim 1 dk dur su 5 tane kaldı görevi bitiriyim insafsız durmadı 1 dk da bitecek görev 30 dk da zor bitti o yüzden baya sinirlendim ağzımdam kötü kelimeler çıktı o arkadaştan da özür dilyiroum bidaha küfür etmeyeceğime sizlerin huzurunda söz veriyorum

aiustha

The Knight Online Player
29 Haz 2015
6
0
1
Bazen insanı çileden çıkartabiliyorlar insanlık hali sinirle söylediğim kelimelerden ban yemiş olabilirim o arkadaştan özür diliyorum bidaha hiç bi illegal bir şey yapmayacağıma söz veriyorum küfür ve benzeri gibi

aiustha

The Knight Online Player
29 Haz 2015
6
0
1
karşıdaki insan ne yaparsa yapsın küfür edilmeyeceğinin farkındayım hiç bir bahanesi yoktur ama bi sefere mahsus hesabımın açılmasını istiyorum bir daha kesinlikle illegal hiç bir olaya karışmayacağıma herkesin önünde söz veriyorum

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
aiustha' Alıntı:
karşıdaki insan ne yaparsa yapsın küfür edilmeyeceğinin farkındayım hiç bir bahanesi yoktur ama bi sefere mahsus hesabımın açılmasını istiyorum bir daha kesinlikle illegal hiç bir olaya karışmayacağıma herkesin önünde söz veriyorum
gm arkadaşlar neden banladığınız konusunda bilgilendirme yapacaktır

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebiniz : Fake Web siteleri aracılığı ile karakter soymak. Itemleri pazar yoluyla 1 Coinden çekmek.

Merchant_Log larınız incelenmiş 29.06.2015 tarihli dün fake websiteleriyle ilişkisi olan kullanıcılar Alencia isimli yetkili tarafından banlanmıştır.

Kanıt :

Karar : Juri ekibinin de fikirleri dinlenecektir, Gm ekibi tarafınca olumsuzdur.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Duellona' Alıntı:
Ban Sebebiniz : Fake Web siteleri aracılığı ile karakter soymak. Itemleri pazar yoluyla 1 Coinden çekmek.

Merchant_Log larınız incelenmiş 29.06.2015 tarihli dün fake websiteleriyle ilişkisi olan kullanıcılar Alencia isimli yetkili tarafından banlanmıştır.

Kanıt :

Karar : Juri ekibinin de fikirleri dinlenecektir, Gm ekibi tarafınca olumsuzdur.
Mahkemeyle ilgilene juri : AliMUTLU

açıklama : ortada bu kadar net deliller varken kararım kesinlikle olumsuzdur.

karar : olumsuz.

aiustha

The Knight Online Player
29 Haz 2015
6
0
1
Sayın yetkili öncelikle Witcher diye bi kişiyi tanımıyorum bu kişiyi soymam imkansız 2.si gerekli incelemeri yaparsanız benm saat 04.45 karakterime girmediğimi anlarsınız ayrıca dün o fake sitelere girdiğimi şifremi değiştirdiğimi ve unuttuğum konusunda size ticket atmıstım benim ne fake siteyle işim olur ne de başka bişey üstümdeki itemler satın aldıgım gb lerle doğru orantılıdır hiç bir item fazla çıkmaz. Ben de ticket attım fake siteye girdim şifreyi değiştridm o an ne yaptıgımı hatırlamıyorum diye tekrar şifreyi veridniz bana itemler kitli olduğu için benm charma bişey yapamamışlar . Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum daha detaylı incelerseniz sevinirim. Karakteriminin hesabınının banının kaldırılmasını rica ediyorum

aiustha

The Knight Online Player
29 Haz 2015
6
0
1
Ayrınca satın aldığım kişiler arasında da olabilir oyun for üzernden bir çok item gb aldım sayın yönetici makbuzları vesaire duruyo sıkıntılı itemler hangileriyse silinsin item cok umrumda değil ama karakterimin açılmasını rica ediyorum

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Duellona' Alıntı:

Kanıt :

Arkadaşın witcher ile pazardan bu kadar item alışverişi yapıp tanıyorum demesi inandırıcı değildir bana göre üstelik çekilen itemlern hepsi 1-2 coin imkansız.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karakter bilgilerinizi paylaşmak bu tür benzeri şeylerle sonuçlanabilmektedir. Fake websitesi yapan kullanıcılar ile işbirliğinizi yaptığını düşündüğümden dolayı malesef olumlu cevap veremeyeceğim.

Karar : Reddedilmiştir

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...