Ban kaldırma isteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zerong

The Knight Online Player
21 Haz 2015
10
0
1
26
Karakter Adı : Z3R0nG Hesabın Kapatılma Tarihi : 19.06.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi : aynı ağ üzerinden farklı karakterlerle oynamak Savunma : Evde 2 pc var bende biriyle maden yaparken diğeriyle pazar yapmak için ikisinede oyunu kurdum dc premium golden mattock vs. aldım emek harcadım. Yasak olduğunu bilmiyordum. Iki karakterinde banının açılmasını istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkeme Kurallarınıza göre konunuzu düzenleyiniz. Aksi taktirde 24 saat içerisinde reddedilenler bölümüne taşınacaktır.

zerong

The Knight Online Player
21 Haz 2015
10
0
1
26
Duellona' Alıntı:
Mahkeme Kurallarınıza göre konunuzu düzenleyiniz. Aksi taktirde 24 saat içerisinde reddedilenler bölümüne taşınacaktır.
düzenlenmiyoki yeni konu açıyorum yazı yazma yerine yazılmıyoda nasıl yapıcam ya off

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Konu düzenlemesi çok basit kopyala yapıştır yaparak editleyebilirsiniz ve multiclient'in herkez yasak oldugunu bildiği halde halen illegal birşeye başvurup sonra oyundan ban yedıgınızde foruma akın etmenızı anlamıyorum konu tarafımda olumsuzdur.

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri: acemicilgin

Açıklama:

Multiclient sebebiyle atılan banlar IP ye göre değil HDD ye bakılarak atıldığı için 2 bilgisayardan oyun açmış olmanız ban yemenize sebep olmaz.

Bu yüzden yapmış olduğunuz savunma samimi olmamakla birlikte gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum.

Samimi ve gerçekci bir savunma vermeniz dileğiyle.

Juri kararı: Olumsuz

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Ilgilene jüri : Ali MUTLU

açıklama : ben hala aynı modenden 2 pc ile biri maden biri asıl char olmak üzere oyun oynamaktayım hiç bir sorun yaşamadım banın haklı olduğunu düşünüyorum

karar : olumsuz

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Ilgilenen jüri :paradiseKiLL

Açıklama:Bende 2 pc den maden yapmaktayım , arasıra bana da multiden girmişim gibi 10061 ıd pass da takılma gibi hatalar vermekte. Arkadaş da bu yüzden programa takılmış olabilir. Bence bir şansı hak ediyor. 2. takılmada zaten multi oldugu anlaşılır.

Karar:Olumlu

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Jurilerin önerileri ve istekleri göz önünde bulunduruldu , kullanıcı jurilerin açıklamalarına cevap vermiyor. Reddedildi.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...