DamLamazAkaR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mtncn99

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
Merhabalar.

Karakterim 30.06.2015 saat:22.30 civarlarında oyundan çıkış yaptık dan sonra eve 01.07.2015 saat 01:00 civarların da geldim. Karakterimin oyuna girmediğini pw yanlış dediğini gördüm. Çok şaşırdım neden? Bilgisayarımda kesinlik ile bir program yada keyloger gibi bir şey olamaz tertemiz incelenebilir. Hiç bir siteye giriş yapmadım yapmam. Uskodan gelmiş biri olarak daha önce hiç karakter hackletmedim ve HELIOS serverinde 3 dönem krallık yaptım 15 bin tl lik çara sahip idim. Işin özeti ticket attım direk ve 15 dakika sonra çarın bazı bilgileri istendi saniyesi cevap attım. Ortalama 25 saat sonunda cevap geldi lakin bu zaman sürecinde GM ler ile görüştüm defalarca ticket attım. Karakterime 01.07.2015 21.00 civarların da biri giriş yaptı ve arkadaşım ile görüşmesinde küfür sonunda sıra sizde hepinizi hackliyeceğiz gibi cümleler kullanıldı. Olayın hala şokundayım ortalama 40 saattir uykusuzum. 02.07.2015 saat 3:00 civarlarında ticket gelerek karakterimi geri aldım ama ne yazık ki karakter bomboş. 5 tane preli çar aldım oyunda 1 aylık emek söz konusu. Lütfen yardımcı olun istediğiniz bütün bilgilerimi verebilirim ve destek olabilirim.

TheKings/RPQ Clan Leader

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Başka serverlerde kullandığınız şifreleri kullanmışsınızdır. Neden diye bize sorduğunuzda bunun 50 den fazla cevabı olabilir.

Karakter Soyulma işlemlerine karışmıyoruz. Kendi sorumluluğunuz. Oyun kurallarımızı okumamanız sizin kendi zararınızadır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...