GMLERDEN ŞIKAYETCIYIZ

BSGxRookieKsK

The Knight Online Player
11 Haz 2015
11
0
1
Evet saygılı GMler. Size çok güzel sorularım var ve hepinizden tek tek cevap bekliyorum. Sizinde dediğiniz gibi slota yaratık çekmek suç. Peki suç çekenleri nereye belirticez? Bir tanenizin pmi açık Chief sadece o ilgileniyor diğer tüm gmler pmlerini kapatip öylessine takılıyor serverde büyük ihtimalle amaçlarıda piyasa.Ciddi derecede cok sinirlendirici GMler büyük ihtimal tüm swde bunlardan şikayetcidir.Ilgi alaka 0.Hayir pm kapatıyorsan niye gmlik yapiyorsun arkadaşım.Neyse sorgulamadan lütfen buna bir çözüm bulunsun gmlerin pm blocklaması yasaklansın teşekkürler.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Duellona ve Alencia ticket&forum&video&veritabanı&server genel sorunlarla ilgilenen yetkilileriz. Bu sebepten ötürü pm miz kapalıdır. Buda forumda zaten belirtilmiştir konu açmadan önce biraz araştırma yapın. Slota monster çekmenin yasak olmadığını, ks atmanın yasak olmadığını zaten defalarca söyledik. Abartıldığı durumunda hapse gönderiyoruz zaten. Burada saçmalamaktan başka birşey yapmadığınız ortadadır.

Chief ve Ermis ise Pm lere bakan yetkililerimiz , Ragnar ise ispanyolca destek veren gmmizdir(ticket ve letter).

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
29
Öncelikle Duellona ve diğer gmlere hak veriyorum. Çünkü bir serveri yönetmek açtıktan sonra gm charı açıp serverde gezemek gibi düşünenler var. Bu çok yanlış bir düşüncedir. Eğer server işleriyle hiç ilgilenmediysen böyle düşünmen çok normal. Ve slota quest çektiklerinde ksc alıp kanıtla beraber ticket gönderirsen veya foruma konu açarsan yetkililerin ilgileneceğini düşünüyorum. Eğer ilgisizlik söz konusu olursa sana hak veririm. Ancak forumda herkonun altına bilgilendiri yorum atan, size böyle güzel bir serverle hizmet sunan birilerine bu kadar kötü davranmanızı anlamıyorum. Böyle bir server açmak hem maddi hem manevi bakmdan çok çaba sarfettiren ve emek isteyen birşeydir. Düşündüğünüz gibi düşük maliyetlerde yok bu işte. Ve günlerce beta server açıktı bu beta server sürecinde tahmin ediyorumki oldukça yoğun çalıştılar. Bence bu kadar keskin ithamlarda bulunmanız yanlış.