HeallerKissNight Neden Banned

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
Karakter Adı:HeallerKissNight

Hesabın Kapatılma Tarihi:27.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:Bilinmiyor

Savunma:benım charıma ban atılmamıs ama hesabıma gıremıyorum bloced yazıyor ama clandan arkadaslar hesaba gırebılıyor neden nasıl olur bu gecen gunde undead001 maden pcde aynısı oldu char banned dııl ama o pcden oyuna gıremıyorum bu gecede pk sırasında dc oldum sımdı masaustu pcden aynı 2 pcdende oyuna gırıs yapamıyorum ama acc lar ban degıl tıcketta buray akonu acılmam soylendı actım ılgılenırmısınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
Tıckettan Gelen cavap dogrultusunda Oyuna Gırdıgım Charlar undead001 ve HeallerKissNight undead001 maden yaptıgım char laptopta heallarKissnight ise masa ustunde pk ve exp yaptıgım Char

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri:paradiseKiLL

Açıklama: Modem res attıktan sonra hot spot shield ile giriş yapmayı deneyin.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
hatta telefonun netınden baglanmaya calıstım sonuca ulasamadım Denemedıgım yontem kalmadı modemde veya ipde sıkıntım yok sanırsam cunku mini notbooktan oyuna gırebılıyorum ama laptop ve masaustunden gıremıyorum

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı
21 Haz 2015
45
0
6
38
bu yuzden hdd banların kaldırılmasını ıstıyorum nsaıl bır sacmalık acc ban yemıyor pc ban atılıyor ıncelemyye alındıysa bıle neden hdd ban hala duruyor

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

HeallerKissNight isimli karakter banlı değildir.

Incelemeler sonucunda bilgisayarınızdan ban atılan bir karakter : IL4dyRezzeR isimli karakterdir.

IL4dyRezzeR isimli karakterin ban sebebi : Koxp'tur. (Cardinal Slotunda koxp kullanımı)

Karar : Reddedilmiştir

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...