justpower banı hakkında lütfen bakınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

justdeath81

Banned
26 Haz 2015
11
0
1
Sayın, Duellona acılan mahkemede savunmamı reddedip konuyu kapatmissiniz izin verin kendimi daha net ve düzgün sekilde ifade sizin yazdıklarınızada cevap vermiş olayım

LÜTFEN OKUYUN.

Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Sizden fotoğraf çekmenizi istediğimde karakterlerinizin birini oyundan çıkartıp yan bilgisayarınızla oyuna girip bu fotoğrafları attınız. Ben sizden foto çekmenizi istediğimde(yani yalan söylüyor olduğunuzu bildiğim için) oyundan neden çıkardınız bir karakterinizi? Ip ye göre tarama yapmıyoruz daha öncede söylemiştim. Yan yana 25 tane bilgisayar koysanızda farketmeyecektir. Multi client kullandığınız kesindir.

Kanıt :

Karar : Reddedildi, Eğer böyle bir hata yapıyor olsaydık 2 pc den giren tüm kullanıcılar multi uyarısı alırdı ve hepsi banlanırdı.

'' Sizden fotoğraf çekmenizi istediğimde karakterlerinizin birini oyundan çıkartıp yan bilgisayarınızla oyuna girip bu fotoğrafları attınız. Ben sizden foto çekmenizi istediğimde(yani yalan söylüyor olduğunuzu bildiğim için) oyundan neden çıkardınız bir karakterinizi? Ip ye göre tarama yapmıyoruz daha öncede söylemiştim. Yan yana 25 tane bilgisayar koysanızda farketmeyecektir. Multi client kullandığınız kesindir.''

1.Karakterlerim banlandıgında zaten işte çalısıyordum arkadaslarım oyun içinde banlandıgımı görüp telefon ile haber edince zaten işim biter bitmez eve kostum ve forumda okuduklarına göre fotograf cekmemizi istemissin ve bende hiç ellemeden direk fotografı aldım attıgım fotografın izahina gelirsek sol tarafta laptopta yani iWillnotboW nickli maden charımın GM tarafından bir yere çekildigini ve orda banlandıgını fark edeceksiz sağ daki pcnin ekranına bakarsak buda iWillnotboW nickli charın ilk banlandıgını ve aynı clanda oldukları için haliyle bandan sonra oyundan düştügünün kanıtıdır bakınız offline diyor ama ban yazısından sonra yani banlandıktan sonra zaten 2 farklı pcde acık olan bu charlar ip ban yedikten sonra ve charlar banlandıktan sonra tekrar girip nasıl foto alablirim ?

2.Ipye göre tarama yapmıyor iseniz iWillnotbow nickli charımın gün boyu laptopta online oldugunu yeri geldiginde sabahtan aksama kadar oyunda oldugunu bu süre zarfından JustPOWER nickli charımında baska pcden bağlı oldugunu görürsünüz zaten 1 hafta 10 gün lv l83e kasarken charlarıda aynı bu şekilde farklı pclerde asıl charımı 83e kasmıs diğer pcden ise iWillnotbow nickli charımla maden yaptım

3.loglara gelecek olursak JustPOWER online iken aynı anda iWillnotboW da online oldugu zamanki loglara bakarsanız zaten aynı anda online oldugu zaman farklı mac adresi veya hdd artık nasıl bakıyorsanız kesinlikle farklı olması lazım

4.peki loglarda aynı mac adresi veya hdd gözüktü buna ne dicen dersen yeri geliyo iWillnotboW maden charımı dalgınlıkla masaüstü pcsinden giriyorum veya çalısmaya gidecegim zaman JustPOWER ile oynayamadgımdan ben işe giderken iWillnotboW nickli charımı madene masaüstü pcsinden madene bırakıyorum.

5.Şimdi 1 hafta 10 gün geceli gündüzlü 83e kastıgımamı ( 83e kasarkende gene diğer pcden iWillnotbow nickli chardan da aynı anda maden yaptım ozaman böyle bi sorun yoktu ) yaptıgım itemlerime çektigim kcashe mi 2 pc geceli gündüzlü acık kaldıgında harcadıgı elektirik parasına mı el emeğime alın terimemi yanayım

6.ilk fotografta 2 charımında GM tarafından bir bölgeye cekildigini ve sol pc ekrannında yani iWillnotboW nickli charımın ekranında inventorynin hemen ordan diğer charımın raptoru ve ayakları gözüküyor inventory acık oldugundan tamamı cıkmamıs sağ fotograftada ilk banlanan iWillnotboW oldugundan ve oyundan düştügünden sağ pc fotosunda JustPOWER ondan sonra ban yedigi için orda iWillnotboW un görüntüsü yok zaten orda ban yedikten sonra clanda oldugu için haliyle oyundan düşünce offline demiş chat loglarına bakcak olursak ve online olma vaktinede ne chardan cıkılıp baska pcde online olup foto alma şansı var ki zaten ip ban ve char ban yedigi için.

7.Kesinlikle ne multi nede başka bir illegal program kullanmadım.Lütfen elinizi vicdanınıza koyun tekrar bir bakın lütfen araştırın bir hata veya gözden kacırdıgınız birşeyin oldugunu fark edeceksiniz

SAYGILARIMLA.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri :paradiseKiLL

Açıklama: Duellona ya bir çok kez sistemjde hata olduğunu söylememe rağmen sistemde hata yoktur dedi. Benimde aynısı başıma geldi ve sistemde hata oldugundan adım kadar eminim ve bence bu arkadaşta suçsuzdur. Birde evinde 2 tane pc olupta neden hile kullanayım. Hele bu pc laptopken at bi yere dursun misali. Tekrar dediğim gibi sistem hatalı ve arkadaş bence suçsuz.

Karar:HDD ve karakter ban açılması.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

justdeath81

Banned
26 Haz 2015
11
0
1
Mahkeme ile ilgilenen juri :paradiseKiLL
Açıklama: Duellona ya bir çok kez sistemjde hata olduğunu söylememe rağmen sistemde hata yoktur dedi. Benimde aynısı başıma geldi ve sistemde hata oldugundan adım kadar eminim ve bence bu arkadaşta suçsuzdur. Birde evinde 2 tane pc olupta neden hile kullanayım. Hele bu pc laptopken at bi yere dursun misali. Tekrar dediğim gibi sistem hatalı ve arkadaş bence suçsuz.

Karar:HDD ve karakter ban açılması.
Sitemdeki bir hata veya baska birşey bilmiyorum ama bildigim tek ve kesin olan şey işe multi kullanmadıgımdır burda söz konusu olan emeğim alın terim savunmamdada belirttim her emektar gibi bende emeğimin peşine düştüm yazıktır verdiğim emeğe suclu olsam gram gam yemem lakin durum ortada ayriyetten ilgi ve alakanıza teşekkür ederim.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Koymuş olduğunuz fotoğraflar relog atıp geldiğiniz için birşey ifade etmiyor.

Login_log larınızı isteğiniz üzerine koyuyorum,zaten multi olduğunuz direkt anlaşılmaktadır.

Karar : Reddedilmiştir , Kullanıcı suçunu kabul etmediği için hdd ban açılmayacaktır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...