Justpower banlanması hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

justdeath81

Banned
26 Haz 2015
11
0
1
Karakter adı : JustPOWER ve iWillnotboW

Hesabın kapatılma tarihi :26.06.2015

Hesabın kapatılma sebebi: Multiclient

Savunma:

daha önceki actigim konular reddedilip attıgınız loglara baktıgımda 2 charın aynı anda aynı pc üzerinde online olmadıgı görülmektedir zaten o 2 farklı char yaklasık 2 haftadır 2 farklı pc üzerinden saatlerce online olup biri ile maden yaparken diğeri ilede 83 lvl e exp kasılmıstır charın banlanma esnasında evde olmadıgımda çalıstıgımdan arkadaslarım haber vermiştir bunun üzerine evi arayıp eşime fotografları cektirdim eve geldigimde de dc olmus bir sekilde duruyordu

forumdan bile anlamadıgım için arkadasa yaptırıyom herseyi yemin billah multi yoktur daha nasıl ifade edeyim kendimi bilemiyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konu içeriğiniz yanlış. 24 saat içerisinde konu içeriğinizi mahkeme kurallarına uygun olarak düzeltiniz. Aksi taktirde reddedilenler bölümüne taşınacaktır.

Mahkeme bölümü sohbet alanı değildir , Konunuz reddedildikten sonra yeni konu açarsaız 24 saat sonra ilgilenilecektir.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

justdeath81

Banned
26 Haz 2015
11
0
1
Konu içeriğiniz yanlış. 24 saat içerisinde konu içeriğinizi mahkeme kurallarına uygun olarak düzeltiniz. Aksi taktirde reddedilenler bölümüne taşınacaktır.
Mahkeme bölümü sohbet alanı değildir , Konunuz reddedildikten sonra yeni konu açarsaız 24 saat sonra ilgilenilecektir.
Göz göre göre kullanamdıgım bir şey ile yapmadıgım birşey ile itham edilince ve tüm alın terim emeğim uğrasım bir hiç miş gibi yapmadıgım birşeyden ötürü gidince bir an boş bulundum kusura bakmayın

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

"daha önceki actigim konular reddedilip attıgınız loglara baktıgımda 2 charın aynı anda aynı pc üzerinde online olmadıgı görülmektedir "

Siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz ? Logları size multi olduğunuz kanıtlamak için atıyorum. Banınızın açılması veya hile kullanmadığınız için değil.

Karar : Reddedildi.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...