Mutelenen Karakterim

ProPlayeR

The Knight Online Player
21 Haz 2015
35
0
6
Karakter Adı:BiRiSi Hesabın Kapatılma Tarihi:26.06.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:Commanderken üstten ticari yazı geçmek Savunma:Commanderken üstten ne yazıcagımıza dair bir kural vardıda biz mi bilmiyorduk acaba ?Tamam oyunla ilgilisiniz iyi bir ekipsiniz bazı eksikleriniz olsada serverda güzel ama bu kadarda abartılmamalı herkezin aklına uyup saçma sebeplerle insanlar engellenmemeli diye düşünüyorum,herkeze hayırlı razamanlar..

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri:paradiseKiLL

Açıklama:Bence de bu kadar küçük şeylerle kısıtlandırılmamalı kullanıcılar.

Karar:Mute açılmalı.

OrqazzmShow

The Knight Online Player
28 Haz 2015
1
0
1
bencede yani sonuçta bu belirtilmemiş bir olay ha belirtilsede yapılsa eyvAllah ama bu herzaman oldu yinede yapılır commander yukardan yazar yani

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Bence ben arkadaşın mutesinin süre eklenmesinden yanayım çünkü savaştaki commander duyurusu sadece savaştaki komutçulara özeldir bence boş boş kullanmak mute sebebi değil süreli ban sebebi oolmalı.

ProPlayeR

The Knight Online Player
21 Haz 2015
35
0
6
Dostum boş yapma be herhangi bi uyarı yok bişe yok yasak olduguna dair bir bilgi yok sen süreli bandan söz ediyosun bu konula ilgili bilgilendirme yapılmalı userlere yasak olduguna ilişkin ondan sonra cezayi işlem uygularsın bunun başka bi alternatifi yoktur.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Reddedildi , Jurilere saygısızlık yapmak yasaktır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi