Nick : ProofCrowN 80 LWL WARRIOR - ASKERE GIDIYORUM :(

ProofCrowN

The Knight Online Player
28 Eki 2015
6
0
1
..............

Moderatör tarafında düzenlendi:

erxan

The Knight Online Player
23 Eki 2015
41
0
6
90/3 Gittim oraya ehliyetin var ise yok de.

Başta çünki eğer 1 Alaya düşer isen işlerin daha rahat olacak 2. alayda sürekli şöför ve tank şöförü eğitimleri var.

Eğer kafan biraz çalışıyor ise 1. alayda nişancı çavuşu olursun keyfin yerinde uzun soluklu bir acemilik geçiririsin.

ProofCrowN

The Knight Online Player
28 Eki 2015
6
0
1
Reis Yazmışlar Bile sür-102)ZPT.Sür.Er diye Nedir bu tankın ufağı felanmı ehliyet var dedik başta silüstede yazıyor yani :( 2. alay yani

2.alay kantininde tek bir marka sigara vardır.. 1.alayda tüm sigaralar bulunur..

2.alayın yemekhaneleri taburlara uzaktır(en uzağı 1km kadar).. 1alayın yemekhaneleri hemen yatakhanelerin arka tarafındadır..

2.alay konum itibari ile tümene uzaktır.. tümen komutanı 70günde 1 kere gelirse gelir.. 1.alay tümen komutanının yolundadır.. her sabah görürsünz..çarpar sizi eğer yerde oturduğunuzu, yayıldığınızı felan görürse..

2.alayda bulaşıklar elde yıkanır..1.alayda makina yıkar..( bulaşık ekibi hergün sizlerden olur.. kısa dönem savcı hakim bile bulaşık yıkar, söyliyim)

2.alayda ne meslek yapıyorsun sivilde önemli değildir..1.alayda mesleğin önemlidir.. mesleğine göre seni kullanırlar..( 2.alay kalabalık olduğundan senin mesleğinde zaten birsürü insan vardır.. arada kaynar gidersin)

2.alayda her bölüğün 6 telefon kulübesi vardır..(500kişiye 6 kulübe!!!) 1.alayda adım başı telefon kulübesidir..

2.alayda haftasonları sinema vardır.. (arazi olmak için iyi bir yoldur) 1.alayda haftasonları futbol, basketbol felan oynarsın.. (kafa dağıtmak için iyidir)

2.alayda nöbet noktanız çoktur.. 1.alayda sadece koğuş nöbeti tutarsınız.. oda hiç sıra gelmeyebilir..

Bunlar doğrumu reis :( Ne yapmam gerekiyor acaba...​

erxan

The Knight Online Player
23 Eki 2015
41
0
6
Yok yukarda yazılanlar baya abartı şu anda acemeliği biten bir arkadaş var 2. Alaydan baya değişitirilmiş. Yemekhane daha düzenli ve yakın. Ve kulübeler ortaya taşınmış ve çok kulube var.

Sıkıntı yok Vatani görev bu o kadar çile çekilir.

TeLesme

The Knight Online Player
23 Eki 2015
23
0
1
Sinüse ehliyet var yazmaları önemli değil.Şoför olmak istemiyorsan kaza geçirdim panik atak var bende de.Direksiyon başına oturturlarsa nefes alıp vermeni hızlandır bir daha seni bindirmezler:)

ugurulgen1

The Knight Online Player
28 Eki 2015
13
0
1
allahtan sizin gibiler varda biz askere gitmiyoruz allah sizin gibileri başımızdan eksik etmesin

ProofCrowN

The Knight Online Player
28 Eki 2015
6
0
1
Aminn bu dediğin kararımı değiştirdi sürücü olmayacağım Inşllah güzel bir şekilde bitiririm :)