tamam küfürü banlamıyorsunuz anladıkta. bundua banlamazsanız ayıptır günahtır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
böyle insanlarla oyun oynamak istemiyorum gerçekten. ortada hiç bir şey yok. yani küfür edilecek hiç birşey yok ama ben küfür yiyorum. neden ? 7 sharda 2.5k kc vereyim dedim diye :) şimdi bana tutupta yok chatinizi blocklayın onu engelleyin falan filan demeyin abi. ben bu küfürü yedikten sonra engellesem bunun kime ne faydası olacak ? rica ediyorum bu konuda özen gösterin biraz.

Clark

The Knight Online Player
10 Haz 2015
14
0
1
böyle olmaz yetkililer çabuk şu sorunuma çözüm bulunsun

''yer çekimsiz ortamda çilek yiyim ama muz tadı gelsin''

Rica ediyorum lütfen daha az saçmalayınız... Ülkenin Avrupada IQ sıralamasında sondan 4. sırada olmasına sebep olmayın.

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
böyle olmaz yetkililer çabuk şu sorunuma çözüm bulunsun
''yer çekimsiz ortamda çilek yiyim ama muz tadı gelsin''

Rica ediyorum lütfen daha az saçmalayınız... Ülkenin Avrupada IQ sıralamasında sondan 4. sırada olmasına sebep olmayın.
bence buna sebep olanlardan birisi de sensin :)

Ek olarak: Profilini inceledimde biraz, her önüne gelene iq su düşük şu su büyük, senin hatan cart curt :) nedir bu bilmişlik anlayamadım açıkçası :) yoksa Jüri olabilmek için mi bu yalakalık? Ya da yalakalık değil de tamamen Ego mu ? Buraya bu forum kategorisini açmalarının sebebi milletin derdini anlatıp adminler tarafından çözüme ulaştırılmasıdır. yada herhangi bir kişi tarafından çözüme ulaştırılmasıdır. Ben sorunumu yazdım, sen yanıtladın. Peki yanıtın ne işe yaradı ? :) bence ülkedeki iq seviyesini düşüren asıl kişiler senin gibi olanlardır. Bir çözümün yoksa ağzını açma :) .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Chatınızı blocklamanıza gerek yokki, kişiye özel chatblock sistemi var yani pm niz açıkken bile o kullanıcının sizinle iletişimini kesme yöntemi.

Chatblock sistemini kullanın.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...