Ip ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jamaikaaa

The Knight Online Player
27 Haz 2015
4
0
1
Karakter Adı: Jamaika

Hesabın Kapatılma Tarihi: 26.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Ip ban

Savunma:1 bilgisayardan 1 den fazla karakterle online olmak.[Multiclient] diyorsunuz ama bende 2 tane pc var derdimi anlatamadım giriş saatleri birbirine çok yakın olabilirler zaten biri masaüstü diğeri laptop bir masanın üstündeler ikiside gece eve geldiğimde ikisinide açtım ve girdim aynı ip üzerinden oldugu için oldu heralde hiç bir program kullanmadım lütfen zamanınızı harcadığım için üzgünüm ben oyuna geri dönmek istiyorum oyununuzu oynamak istiyorum banımı açın lütfen diğer char ın nicki i de Extacyy beni mağdur durumda bıraktınız lütfen yardımcı olun

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri:paradiseKiLL

Açıklama:Multi olmadıgınızı kanıtlamak için gm yanına çekip uyarı verdiğinde dc ediyor. Ok tuşuna basmadan fotoğraf çekerseniz bu bir kanıt olur ve banınız açılır.

Jamaikaaa

The Knight Online Player
27 Haz 2015
4
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:
Mahkeme ile ilgilenen juri:paradiseKiLL
Açıklama:Multi olmadıgınızı kanıtlamak için gm yanına çekip uyarı verdiğinde dc ediyor. Ok tuşuna basmadan fotoğraf çekerseniz bu bir kanıt olur ve banınız açılır.
Iyi de ben o fotoğraf ı nasıl çekicem şuan zaten charlarıma giremiyorum ki ?

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : HDD ban kaldırılmasıdır , karakterler banlı kalacaktır. Kullanıcı itirazı varsa 24 saat içerisinde belirtmesi için konu açık bırakılmıştır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkeme zaman aşımına uğradığı için reddedildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...