Maden

luckysem97

The Knight Online Player
8 Haz 2015
3
0
1
Oyunla ilgili kullanıcıların sorunu ve bu olay benimde başıma geldi dün upgrade oranları zor olması daha güzel yalnız dün 3 tane dw +7 denedik geçmedi hani hiç bi sıkıntımız yok yalnız hani bi daha yapması sıkıntı. Sizde taktir edersiniz madende Durability 4000 bitene kadar anca çıkan boxs,gems,fragments toplam 10 taneyi bile bulmuyolar ve bus özellikle 1 en fazla 3 geliyor. Bu oyundan soguyup bırakmaya tetikliyo bununla ilgili bi çalışma yaparsanız seviniriz maden yapmamızda zevkli hale bürünsün aa zaten bişey çıkmıcak demeyelim lütfen.. Kolay gelsin

sezgin0011

The Knight Online Player
8 Haz 2015
2
0
1
Haksin kardesim bende bu konu hakinda yorumumu ekledim özellikle matlok para veripte aliyoz hic bisey den kacinmadan ama gecen bir test yaptim kendimce 1 saat normal kazmayla ve aldiğim matlokla denedim 2 sini sirayla ve sonuc hemen hemen ayni yani felakat hevesimizi soğutmaktan baska bisi olmuyo droplar biraz da ha artmasi gerekiyo özellikle matlok aliyosak paramis cop olmasin bana gore

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Dropları farm servere göre oldukça iyidir.

luckysem97

The Knight Online Player
8 Haz 2015
3
0
1
Duellona' Alıntı:
Merhaba
Dropları farm servere göre oldukça iyidir.
Allah aşkına nasıl iyi o zaman biz mal gibi dc pre aldık boşuna cash çektik verdiğiniz cevaba bakın hani siz server sahibi bizde oynayanlarız kendi dediğinizi yaparsanız eğer kendiniz oynarsınız serverınızda diğer serverlar gibi bu şekilde davranırsanız hepimizin bırakması yakındır. Normal mattockla daha çok drop alıyodum dc pre silme imkanım olsa silerim o derece biz sizde upgrade ellemenizi istemiyoruz. Upgrade gelicek itemler kasalım diyoruz.