Oyun içi gb satılır yazısının yasak olduğunu söylediniz. Uygulama yapmıyormusunuz ?

azazel41

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
26Haziran 2015

MadenTayfa

Oyun içi gb satılır yazısı

Arkadaşı düzgünce uyarıyoruz verdiği cevabada bir bakın. Yasak olduğunu dile getirmiştiniz. Bir uygulama yapmıyorsanız yasak yazmayın lütfen yapıyorsanız konunun altına uyguladığınız cezayı yazmanızı bekliyorum teşekkürler.

Edit : Arkadaşın multi ile girdiğinide düşünüyorum. Kontrol edebilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Şuana kadar bu gibi durumlarda şikayet edilenler COMPUTER banned ile cezalandırıldılar. ( yanlış biliyormuşum cezası : muteymiş )

Gerekli cezai işlem en kısa sürede yetkililer tarafından uygulanacaktır.

NOT: UNUTMAYINIZ KI: YETKILILER BIRER ROBOT DEÄžIL ONLARDA BIZIM GIBI INSANLAR. BU NEDENLE HERŞEYE YETIŞMELERINE IMKAN YOK. BU GIBI DURUMLARI BU ŞEKILDE KONU AÇARAK ŞIKAYET EDERSENIZ GEREKLI DÖNÜŞÜ MUTLAKA ALACAKSINIZDIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
26Haziran 2015
MadenTayfa

Oyun içi gb satılır yazısı

Arkadaşı düzgünce uyarıyoruz verdiği cevabada bir bakın. Yasak olduğunu dile getirmiştiniz. Bir uygulama yapmıyorsanız yasak yazmayın lütfen yapıyorsanız konunun altına uyguladığınız cezayı yazmanızı bekliyorum teşekkürler.

Edit : Arkadaşın multi ile girdiğinide düşünüyorum. Kontrol edebilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.
isminden belli zaten madentayfa falan tehlikeli bir arkadşa benziyor multi olabilir

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Mute cezasıdır. Multi incelemeleri yapılmaktadır devamlı olarak