Şiddetli Küfür Eğer Haksızsam Benada Ceza Verin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

007omer58

The Knight Online Player
9 Haz 2015
36
1
8
Tamam bende hatalı olabilirim, eğer hatalıysam banada ceza verin ama ben karşımdaki adamın kesinlikle ceza almasını istiyorum.Çoluk cocuk ana avrat sövüp cezasız kalıcaksa gerisi size kalmıs.Sizde biliyosunuz ki kavgada söylense ölüm sebebi...

007omer58

The Knight Online Player
9 Haz 2015
36
1
8
Kardeş adam bildigin dalga geçiyo surdayım oraya gel burdayım buraya gel köpek gibi pesinden kosturuyor.Benim ettiğim küfür belli haksızsam ceza alabilirim.Ama karsı taraf kesinlikle ceza almalı

007omer58

The Knight Online Player
9 Haz 2015
36
1
8
Bana sen kiskirtmissin gibi geldi
Kardeş adam bildigin dalga geçiyo surdayım oraya gel burdayım buraya gel köpek gibi pesinden kosturuyor.Benim ettiğim küfür belli haksızsam ceza alabilirim.Ama karsı taraf kesinlikle ceza almalı

bebetomx16

The Knight Online Player
28 Eki 2015
1
0
1
dostum sen kaşındın başta sonra bende sabah sabah işten gelmenin sitresiyle verdim küfrü sana ama ilk sen küfrettin itemleri satamamanın verdiği sitresle sana patladım olay bu

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
29
Chat blocked sistemini kullanabilirsiniz bu konuyu mahkemeye tasimaya gerek yok Iyi oyunlar.

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
29
Chat blocked sistemini kullanarak birbirinizden mesaj almazsiniz Konuyu mahkemeye tasimaya gerek olmadigini dusuniyorum Iyi oyunlar

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Karşılıklı küfür var . Her hangi bir ceza uygulanacağını zannetmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...